Ju jeni me vonese.
Oferta ka perfunduar.
Mos humb ofertat e tjera, regjistrohu falas:  
close
  • Tatuazh 3D ose te thjeshte, me ngjyra ose bardhe e zi,1900 leke ne vend te 4000 leke tek “Olsi Clinic Tattoo”

1900 L

Vlera Zbritje Kurseni
4000L 52.5% 2100L

Kjo oferte perfundoi

2013-05-25
11:09:13

ne total 10 persona kane blere

Na ndiqni ne facebook!

Detaje :

 

Oferta permban:

Tattoo 3D ose te thjeshte, me ngjyra apo bardhe e zi:

me permasa 5x5 cm,      1900 leke ne vend te 4000 leke

me permasa 10x10 cm, 4900 leke ne vend te 10000 leke

me permasa 20x20 cm, 19900 leke ne vend te 40000 leke

Zero.al ju rekomandon :

Njeriu me tattoo…..njeriu pa tattoo……kush eshte me sexy???

Ne e dime pergjigjen e sakte!

Tatuazhet jane shume te dashur. Per disa jane nje veper arti, per disa te tjere jane nje simbol dhe per te tjere vetem nje mode.

Ne fakt, tatuazhi eshte nje praktike shume e vjeter. Historianet tregojne se disa popuj ne lashtesi e konsideronin shenje lirie te kishe lekuren e tatuar. Tatuazhi eshte nje “veshje” gati te na kujtoje deshirat tona me sekrete. Ne momente te caktuara te jetes secilit prej nesh i ka shkuar ne mendje te beje nje tatuazh... Tani eshte momenti...Tashme eshte aq ne mode dhe aq trendy sa me oferten e sotme eshte mekat mos te vendosni perfundimisht... dhe ju qe jeni te vendosur tashme, deshiren ta beni realitet.

  

Ne ju kemi gjetur vendin me te pershtatshem ne Tirane per te bere nje te tille nga nje artist i vertete. Ju qe e keni pasion artin e tatuazhit me shume mundesi e njihni “Olsi Clinic Tattoo” .Prej kohesh mediat qe realizojne reportazhe ne lidhje me kete art shkojne tek ai. Kesaj radhe arritem ta bindnim te na jepte kete oferte te lezetshme per ju qe e keni vendosur ta beni nje te tille, por dhe per ju qe jeni akoma te pavendosur mendojeni sepse ndoshta eshte moment I duhur.

 
 
Olsi Clinic Tattoo ndodhet ne rrugen Myslym Shyri.  

Kur shkuam ti kerkonim te na krijonte mundesine e kesaj oferte,sapo hyme ne bisede me te,e kuptuam menjehere pasionin me te cilin punonte. Na shpjegoi me durim cdo detaj te punes se tij dhe punimet e meparshme qe kish realizuar na dhane idene e nje vizite ne ekspozite arti.

Mund ti kerkoni mendim nese jeni te pavendosur per motivin dhe simboliken dhe te shetisni me te ne nje pafundesi katalogesh dhe formash qe ai do ju propozoje. “Olsi Clinic Tattoo”  eshte i vetmi ne Shqiperi qe realizon heqjen totale te tatuazheve te vjeter me metoden inovative Lazer Q-switch, nje proces qe nuk le shenja ne lekure dhe 100% i sigurte. Nje produkt tjeter qe ofrohet vetem tek “Olsi Clinic Tattoo” jane dhe Tatuazhet Nukleare (tatuazhe qe behen te dukshme vetem nen rrezet fosforeshente).  Gjate te gjithe procesit te tatuimit do te keni asistencen e dermatologut te qendres i cili do te kontrolloje paraprakisht dhe llojin e lekures per te zgjedhur produktet e pershtatshme. Kjo eshte shume e rendesishme, aq me teper kur konsideron qe ne Tirane kjo asistence aq e nevojshme ofrohet rralle nga qendrat e tatuazheve.

Nuk po ju sugjerojme nje vend ku behen tatuazhe....po ju sugjerojme  nje vend ku behen vepra arti sepse ai qe punon aty eshte aq i apasionuar sa kjo nuk eshte thjesht nje pune per te, por nje pasion i konsoliduar gjate 10 vjet eksperience.

Per te tjerat ....mendojeni vete....:)

 

Olsi Clinic Tattoo

200 m  ne hyrje te

Rr." Myslym Shyri ", Tirane

 


Kushtet :

-Oferta eshte eksluzivitet i Zero.al dhe mund te perfitohet vetem duke blere kuponin Mund te perdoret vetem 1 kupon per person

-Mund te perdoret vetem 1 kupon per person.

-Mund te blini sa  kupona te deshironi per ti dhuruar te miqte.

-Perzgjedhja e ofertes do te behet ne momentin e blerjes dhe dergimit te kuponit ne adresen tuaj.

-Kuponi i blere gjate ofertes eshte i vlefshem per nje periudhe deri me 30 gusht 2013

-Per me shume info ose per blerjen e kuponit pervec procedures online, mund te telefononi ose sms me emer, email, oferten qe deshironi tek 0697776464 / 0662127000 /0445128228

MENYRAT E PAGESES :