Ju jeni me vonese.
Oferta ka perfunduar.
Mos humb ofertat e tjera, regjistrohu falas:  
close
  • Salsa, Samba, Merenge, Cha Cha Cha, Vals, Tango etj!! Per te gjithe ata qe i njohin keto emra, kjo eshte oferta e tyre! 2muaj kurs vallezimi 2 here ne jave, 16 seanca prej 60 min, per 4000 Leke ne vend te 8000 Leke ! Te mesosh te kercesh do te thote te mesosh shume gjera! ;)

4000 L

Vlera Zbritje Kurseni
8000L 50% 4000L

Kjo oferte perfundoi

2013-01-30
20:11:43

ne total 30 persona kane blere

Na ndiqni ne facebook!

Detaje :

Oferta permban:

2 muaj kurs vallezimi gjithsej 16 seanca

Seancat zhvillohen 2 here ne jave nga 60 minuta

Tema te kursit do te jene disiplinat:
-Salsa
-Samba
-Cha Cha Cha
-Merenge
-Vals
-Tango
-Zumba
-Popullore
 
Instruktore me eksperience disa vjecare.
 

Zero.al ju rekomandon :

Instruktoret kane eksperience disa vjecare dhe kenaqesia gjate kursit eshte e garantuar!

Ambjenti, atmosfera dhe muzika e perzgjedhur me kujdes sipas seancave do beje qe koha te fluturoje! Ne mbremjet tuaja te ardhshme, ju do kene sigurine e dikujt qe di te kerceje gjithcka!
 
 
Nje thyerje e rutines si asgje tjeter! Kursi i vallezimit do ju ktheje vitalitetin duke cliruar gjithe energjite tuaja fizike dhe mendore ne nje veprim te vetem...kercimin!
 
Muzika pa kercimin eshte vetem gjysma e kenaqesise dhe largimi nga jeta sedentare eshte kusht per nje fizik te rregullt dhe plot gjalleri! 
 
Shijoni maksimalisht kete oferte te mrekullueshme! Kerceni dhe mesoni te kerceni nen mbikeqyrjen dhe ndihmen profesionale te instruktoreve! Eshte e lehte, mjafton te fillosh!
 
 
Kercimi ndihmon ne clirimin e stresit muskular dhe psikologjik, gjithashtu rrit qarkullimin e gjakut dhe rrjedhimisht aktiviteti fizik ndihmon renien nga pesha!
 
Per te gjithe te apasionuarit pas muzikes, pas jetes sociale te dites dhe nates, pas vetes, partnerit dhe stilit perfekt! Kjo oferte eshte per ju!
 

Kurs Vallezimi

 

Adresa:
Rr. Naim Frasheri, Prane Ambasades Greke.
 

Kushtet :

 

-Oferta eshte ekskluzivitet i Zero.al dhe mund te perfitohet vetem duke blere kuponin.
-Kuponi eshte i vlefshem per 1 person.
-Nese paraqiteni pa kupon tek kursi sherbimin do ta perfitoni me cmimin real te pa skontuar.
-Mund te perdoret vetem 1 kupon per person. 
-Mund te blini sa kupona te deshironi per ti dhuruar te miqte.
-Kuponi i blere gjate ofertes eshte i vlefshem deri me 15 Mars 2013 (data e rregjistrimit)
-Shperndarja e kuponave do te behet (falas) brenda 24 oreve nga momenti i porositjes.
-Per me shume informacion mbi oferten mund te telefononi tek +355 44 51 28 28
-Per rezervime mund te kontaktoni ne numrin e telefonit qe do ta gjeni te afishuar ne kupon.
 
MENYRAT E PAGESES :