Ju jeni me vonese.
Oferta ka perfunduar.
Mos humb ofertat e tjera, regjistrohu falas:  
close
  • Bejini femijet tuaj te lumtur!! Organizoni Ditelindje ose Festa me personazhet e tyre te perrallave tek "Gezuar Ditelindjen Femije" Perzgjidhni midis dy paketave duke filluar nga 8000 Leke ne vend te 16000 Leke.

8000 L

Vlera Zbritje Kurseni
16000L 50% 8000L

Kjo oferte perfundoi

2012-12-09
23:25:08

ne total 9 persona kane blere

Na ndiqni ne facebook!

Detaje :

 

Oferta permban: 

 

Paketa 1 me nje cmim prej 8.000 lekesh nga 16.000 leke perfshin:

- 2 Personazhe te kombinuar sipas deshires tuaj

(1 nga personazhet e Walt Disney:  Mickey Mouse & Minnie, Winnie the Pooh, Barney, Hello Kitty, Tweety, Bugs Bunny dhe 1 nga princeshat ose personazhet e tjere si: Borebardha, Hirushja, Aurora, Arieli, Jasmina, Kesulkuqja. Spongebob, Sailor Moon, Spiderman, Batman, Babagjyshi i vitit te ri, Klloune, Piter Pan, Aladini etj)

- Program argetues per femijet per 60  minuta qe permban keto elemente:

Piktura ne fytyre me bojera profesionale antialergjike

Tollumbace me forma te ndryshme per te gjithe femijet

Kercime te animuara nga personazhet e pranishem ne feste bashke me femijet

Lojera argetuese qe I bejne per te qeshur femijet dhe I zbavisin

Fonia me muzike sipas grupmoshave te femijeve

Foto gjate festes te cilat mund ti merni me pas me Cd ne dyqanin tone.

Dhurate nje DVD per femije te dubluar ne shqip.

 

Paketa 2 me nje cmim prej 11.000 lekesh nga 22.000 leke perfshin:

- 3 Personazhe te kombinuar sipas deshires tuaj.

(2 nga personazhet e Walt Disney:  Mickey Mouse & Minnie, Winnie the Pooh, Barney, Hello Kitty, Tweety, Bugs Bunny dhe 1 nga princeshat ose personazhet e tjere si: Borebardha, Hirushja, Aurora, Arieli, Jasmina, Kesulkuqja. Spongebob, Sailor Moon, Spiderman, Batman, Babagjyshi i vitit te ri, Klloune, Piter Pan, Aladini etj)

- Program argetues per femijet per  90  minuta qe permban keto elemente:

Piktura ne fytyre me bojera profesionale antialergjike

Tollumbace me forma te ndryshme per te gjithe femijet

Kercime te animuara nga personazhet e pranishem ne feste bashke me femijet

Lojera argetuese qe I bejne per te qeshur femijet dhe I zbavisin

Fonia me muzike sipas grupmoshave te femijeve

Foto gjate festes te cilat mund ti merni me pas me Cd ne dyqanin tone.

Dhurate nje buqete me tollumbace me helium

 

Perzgjedhja e paketes do te behet ne momentin e porositjes.

Zero.al ju rekomandon :

Okazion I mrekullueshem per te festuar ditelindjen ose nje dite te shenuar per femijet tane.Me rastin e festive te fundvitit  Agjensia ”Gezuar Ditelindjen Femije” na ka dhuruar nje oferte fantastike.Nje staf aktoresh profesionist me ekperience ne Teatrin Kombetar te Kukullave do ju sjellin hare dhe gezimin e botes magjike te perrallave.

 

Organizoni nje feste ose ditelindje te paharrueshme femijeve tuaj. Bejini ata te perjetojne magjine e perrallave te tyre te preferuara.

 

Do te jete nje ekperience qe do ta kujtojne gjate.Ciltersia dhe gezimi I tyre na bejne shpesh dhe ne  te ndihemi sado pak  femije

Gezuar Ditelindjen Femije

 

Adresa: Rruga Dora D'Istria, prane Liqenit Artificial

Cel: 067 25 40 751

 

 


Kushtet :

 

 

-Oferta eshte ekskluzivitet i Zero.al dhe mund te perfitohet vetem duke blere kuponin.     

-Nese paraqiteni pa kupon tek biznesi produktin do ta perfitoni me cmimin real te pa skontuar.

-Mund te perdorni nje kupon per ju dhe te blini sa kupona te deshironi per ti dhuruar te miqte tuaj.

-Kuponi i blere gjate ofertes eshte i vlefshem per nje afat prej 3 muajsh.

-Shperndarja e kuponave do te behet brenda 24 oreve nga momenti i porositjes.

-Per me shume info mbi oferten mund te telefononi tek 044 51 28 28

-Per rezervime mund te telefononi tek nr i tel 0672540751

 

MENYRAT E PAGESES :