Ju jeni me vonese.
Oferta ka perfunduar.
Mos humb ofertat e tjera, regjistrohu falas:  
close
  • Trajtim I Akneve te fytyres me Avull, Laser dhe Dermoabrazion ne 10 deri ne 12 seanca tek “Poliklinika Bashllari”. 1000 Leke ne vend te 2500 Leke

1000 L

Vlera Zbritje Kurseni
2500L 60% 1500L

Kjo oferte perfundoi

2012-12-14
11:05:13

ne total 16 persona kane blere

Na ndiqni ne facebook!

Detaje :

Oferta permban:

- Analiza per te percaktuar tipin e lekures dhe parametrat e saj

- 10 deri ne 12 seanca ( varet nga lloji i fytyres) Trajtimi me avull,laser dhe dermoabrazion

 

 

Zero.al ju rekomandon :

Diferenca midis nje burri dhe nje gruaje?

Pasqyra?

Fakti eshte se pasqyra jo gjithmone eshte mikja e ngushte e femrave… mbase sepse ne kemi dhe nje sy me kritik dhe te kujdesshem se burrat. Fakti eshte se kur dallojme ndonje shenje rudhe ose me keq, prezence aknesh, pasqyra mund edhe te perfundoje keq :)

Nje moment, ne po ju japim zgjidhjen qe mos te thyeni pasqyren :)

Nje oferte fantastike tek "Poliklinika Bashllari" . Trajtimi I akneve te fytyres  ne 10 deri 12 seanca duke nisur nga nje analize per te pare tipin e lekures dhe duke vazhduar me trajtimin me metoda jo invasive si me avull laser dhe dermoabrazion, qe do ju beje te bini ne paqe me vehten tuaj dhe me ata qe ju rrethojne.

Dermoabrazioni,nje metode inovative qe ka si princip heqjen e shreses siperfaqesore te lekures per te bere te pamundur dukjen e cikatriceve nga aknet apo rudhat.

Trajtimi me Lazer ben te mundur uljen drastike te procesit inflamator ne akne,kurimin e lezioneve aktive,stimulimin e dermes per te prodhuar kolagjen,pra atrofizimin dhe kurimin e cikatriceve nga aknet.

“Poliklinika Bashllari” me shume vite eksperience Italiane ne fushen e estetikes, ju ofron nje trajtim serioz dhe efikas. Stafi  kualifikuar e dhe sukseset e arritura ne aktivitetin e saj e bejne “Polikliniken Bashllari” te jete Lider ne fushen e estetikes.

Sa e rendesishme  eshte pamja e jashtme !!

Pikerisht, prandaj ne ju keshillojme me te miren. Behuni miq me pasqyren dhe mos kini frike ti tregoni fytyren tuaj rrezatuese.Klinika Bashllari

 

 

Adresa: Tek Ish Blloku

Rr Andon Zako Cajupi Nr 14 Prapa Shkolles Edith Durham

 


Kushtet :

 

 

-Oferta eshte ekskluzivitet i Zero.al dhe mund te perfitohet vetem duke blere kuponin.     

-Nese paraqiteni pa kupon tek biznesi produktin do ta perfitoni me cmimin real te pa skontuar.

-Mund te perdorni nje kupon per ju dhe te blini sa kupona te deshironi per ti dhuruar te miqte tuaj.

-Kuponi i blere gjate ofertes eshte i vlefshem deri ne fund te muajit Shkurt 2013.

-Shperndarja e kuponave do te behet brenda 24 oreve nga momenti i porositjes.

-Per me shume info mbi oferten mund te telefononi tek 044 51 28 28

-Per rezervime mund te telefononi tek Klinika Bashllari ne nr 0672011835

 

MENYRAT E PAGESES :