Ju jeni me vonese.
Oferta ka perfunduar.
Mos humb ofertat e tjera, regjistrohu falas:  
close
  • Depilim i perhershem me drite pulsuese ne te gjithe pjeset e trupit duke filluar nga 2000 leke ne vend te 4000 leke te Qendra estetike MS e specializuar vetem ne depilim te perhershem.

2000 L

Vlera Zbritje Kurseni
4000L 50% 2000L

Kjo oferte perfundoi

2013-04-13
12:49:37

ne total 6 persona kane blere

Na ndiqni ne facebook!

Detaje :

 

Oferta permban: 
 
Depilim i sqetullave  1 seance 
Cmimi i ofertes 2000 leke  cmimi real 4000 leke
 
Depilim Bikini i plote  1 seance
Cmimi i ofertes 3500 leke cmimi real 7000 leke
 
Depilim i kembeve 
Cmimi i ofertes 15000 leke ne vend te 30000 leke
 
Per nje rezultat optimal per kembet keshillohen deri ne 8 procedura.

 

Zero.al ju rekomandon :

 

Depilimi definitiv me anen e aparatures me drite pulsuese eshte menyra me e fundit per nje rezultat te kenaqshem ne largimin e qimeve ne zonat e ndryshme te trupit.
Kjo lloj procedure duhet te kryhet nga nje qender mjekesore ose e specializuar prandaj sot ne ju rekomandojme  Qendren estetike MS si nje vend i certifikuar per te kryer kete procedure.Aparatura moderne dhe metoda inovative jane ato qe bejne diferencen ne kete qender.
 
 
Drita pulsuese duke leshuar nje impuls te shndritshem qe deperton ne lekure dhe duke vepruar mbi rrenjen (folikulin) e qimes, dhe ben renien e tij nepermjet ngrohtesise.Fakti qe ai vepron ne rrenjen e folikulit pilifer ben te mundur mos formimin perseri te qimes.
Perfitoni tani nga kjo oferte per ti thene lamtumire ne menyre perfundimtare qimeve ne trup.
 
Te qendera estetike MS ofron shume sherbime te tjera si Trajtime fytyre,masazhe anticelulit,manikyr, pedikyr etj.Me nje eksperience 11 vjecar Estetika MS ju ofron rezultat te garantuar.

Qendra Estetike MS

 

Adresa:
 
Qendera estetike MS
Rruga Medar Shtylla  Komuna e Parisit (prane big marketit) Tirane

Kushtet :

 

-Oferta eshte ekskluzivitet i Zero.al dhe mund te perfitohet vetem duke blere kuponin.
-Kuponi eshte i vlefshem per nje person.
-Nese paraqiteni pa kupon tek biznesi sherbimin do ta perfitoni me cmimin real te pa skontuar.
-Mund te perdoret vetem 1 kupon per person. 
-Mund te blini sa kupona te deshironi per ti dhuruar te miqte.
-Kuponi i blere gjate ofertes eshte i vlefshem deri me  30 qershor 2013.
-Shperndarja e kuponave do te behet brenda 24 oreve nga momenti i porositjes.
-Per me shume informacion mbi oferten mund te telefononi tek +355 44 51 28 28 / 0662127000
-Per rezervime mund te kontaktoni ne numrin e telefonit qe do ta gjeni te afishuar ne kupon.
-Nese kuponi nuk konsumohet brenda dates se skadences te shenuar mbi kupon atehere ai behet i pa vlefshem dhe i parimbursueshem nga kompania ose biznesi.

 

 

Menyrat e Pageses